محل تبلیغات شما

وضعیت کنونی:

فلش ها: مشق،آرت،مدرسه،هرچی که ولش کردم،بقیه،زندگی،فردی

من:  C:< 

هایدن:آیه حالت خوبه؟ -.-

من*کوباندن سر به میز* : معلومههه کهه نههههه!!!!! =____=

هایدن میگرخد: وات دا،. ۰_۰

حتی هایدنم سرویس شد از دیدن من :|  + (من عاشق قیافه دومیمم . قیافه ی واقعی منه واقعا =/)

با این حال چطورید؟؟ :/  مطلقا خیلی فرقی با من ندارید :/

الخصوص این اخیر ارور هایی بیگانه میهن بلاگو گرفته :/ با این حال برای من فرقی نداره :/  من همین الانش تو فاز تنبلی هستم -.-

وقتی میبینم بقیه فرت فرت فرت فعالیت میکنن تو وباشون، من اینطوریم: خدایا چرا من از نعمت هات درست استفاده نمیکنم ؟ -.- بیا یکی محکم بزن تو سرم درست شم -_-

علاوه بر این من یه جورایی تو تنبیه نتی بسر میبرم :/

یعنی : انیمه بریز، یوتوب برو، بازی دان کن، کارای سنگین با نت بکن. ممنوع!

واگرنه دیگه حق ندارم حتی از نت هم استفاده کنم :|

ضمن اینکه تا چند وقت پیش باورم نمیشد که من فردیو یه جنتلمن ترسناک و بی رحم عوضی  فنافی فرض میکردم =|

خیلی اسکککلههه : _ : خیییلیییییییی :_:

من دو ستاره مو که حقم بود ازش گرفتم دوباره :_: (دسسستتت بزنیییدددد)
متاسفانه جنتلمن ترسناک و بی رحم عوضی ای که ازش میدیدم تو شب هفتم منتظرمه :_:   مود چهارتایی بیست :_:

البته خب طعم جنتل من ترسناک و بی رحم عوضی فردیو تو یو سی ان کشیده و چشیده ام =/  خیلی . حرف نزنم ازش :| 

ها یه چیز مهم!!!
 این مدت دوستانی بودن سر کپی کردن چیزی توی صندوق پیام مشکل داشتن :/ 

مشکلشون اینجوری حل میشه:

اگه با تبلت و موبایلین:   داخل کیبوردتون دنبال کلیپ بورد بگردید.به انگلیسی: clip board (معمولا گوشه کنارای کیبورد یا تو گزینه های کیبورد پیدا میشه)

متن کپی شده تونو از کلیپ بورد پیدا کنید و بزنید روش توی صندوق پیام پیست میشه ^^

اگه با کامپیوتر و لپ تاپین: ctrl + v متن کپی شده تونو پیست میکنه =/ با راست کلیک و انتخاب گزینه paste هم میشه هاا -_-

خب دیگه حالا که راه حل برای مشکلتون پیدا شد،دیگه برین فعالیتو و سفارشو معرفی تونو توی صندوق پیام بفرستین واگرنه قبول نمیکنم=_=

بچه ها ضمنا اینقدر در مورد اینکه کی فعالیتارو میزاری و کی مارو معرفی میکنی نپرسید =_=

تمام اینا تو تایم شهروندان گذاشته میشن و تایم شهروندانم هروقته که من یه دل سیر فعالیت کنم =_=

پس دیگه سوال نپرسید در موردش =_= ممنون ^^

دیگه اینکه لطفا برید تا حد ممکن کامنت دونیای داستانارو پر کنید الخصوص فصل اول وقت جشن.

و در مورد فصل دوم میتونید سوال کنید اما سوالای تکراری نباشه لطفا! 

در پست های جداگانه ای به سوالاتون جواب میدم.

+ کله ی منم خوردنی نیست اقا جان =_= پست میزارم ، داستان میزارم، به من مهلت بدید

ضمن اینکه یه راه بدید من این تنبلی سر آرت زدنو رفع کنم -_- (اگه دارید)

بازم ممنون که هستید <:)

نتایج تحقیقات جدید شهردار روی کیس انیمترانیکس

زر زر های امروز شهردار =|

کسترل بااااشکوههه *^* + از کیس انیمترانیکس چه خبر؟ :|

کردم،بقیه،زندگی،فردیمن ,  ,c , ,ولش ,مشق،آرت،مدرسه،هرچی ,ولش کردم،بقیه،زندگی،فردیمن ,کردم،بقیه،زندگی،فردیمن   ,  c ,c ,که ولش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Alisa's game Reginald's collection postraselpu فعام تون Tracy's memory اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها سازه ایرانی آتن روزانه های یک مرد متاهل komesuden