محل تبلیغات شما

وضعیت کنونی:

فلش ها: مشق،آرت،مدرسه،هرچی که ولش کردم،بقیه،زندگی،فردی

من:  C:< 

هایدن:آیه حالت خوبه؟ -.-

من*کوباندن سر به میز* : معلومههه کهه نههههه!!!!! =____=

هایدن میگرخد: وات دا،. ۰_۰

حتی هایدنم سرویس شد از دیدن من :|  + (من عاشق قیافه دومیمم . قیافه ی واقعی منه واقعا =/)

با این حال چطورید؟؟ :/  مطلقا خیلی فرقی با من ندارید :/

الخصوص این اخیر ارور هایی بیگانه میهن بلاگو گرفته :/ با این حال برای من فرقی نداره :/  من همین الانش تو فاز تنبلی هستم -.-

وقتی میبینم بقیه فرت فرت فرت فعالیت میکنن تو وباشون، من اینطوریم: خدایا چرا من از نعمت هات درست استفاده نمیکنم ؟ -.- بیا یکی محکم بزن تو سرم درست شم -_-

علاوه بر این من یه جورایی تو تنبیه نتی بسر میبرم :/

یعنی : انیمه بریز، یوتوب برو، بازی دان کن، کارای سنگین با نت بکن. ممنوع!

واگرنه دیگه حق ندارم حتی از نت هم استفاده کنم :|

ضمن اینکه تا چند وقت پیش باورم نمیشد که من فردیو یه جنتلمن ترسناک و بی رحم عوضی  فنافی فرض میکردم =|

خیلی اسکککلههه : _ : خیییلیییییییی :_:

من دو ستاره مو که حقم بود ازش گرفتم دوباره :_: (دسسستتت بزنیییدددد)
متاسفانه جنتلمن ترسناک و بی رحم عوضی ای که ازش میدیدم تو شب هفتم منتظرمه :_:   مود چهارتایی بیست :_:

البته خب طعم جنتل من ترسناک و بی رحم عوضی فردیو تو یو سی ان کشیده و چشیده ام =/  خیلی . حرف نزنم ازش :| 

ها یه چیز مهم!!!
 این مدت دوستانی بودن سر کپی کردن چیزی توی صندوق پیام مشکل داشتن :/ 

مشکلشون اینجوری حل میشه:

اگه با تبلت و موبایلین:   داخل کیبوردتون دنبال کلیپ بورد بگردید.به انگلیسی: clip board (معمولا گوشه کنارای کیبورد یا تو گزینه های کیبورد پیدا میشه)

متن کپی شده تونو از کلیپ بورد پیدا کنید و بزنید روش توی صندوق پیام پیست میشه ^^

اگه با کامپیوتر و لپ تاپین: ctrl + v متن کپی شده تونو پیست میکنه =/ با راست کلیک و انتخاب گزینه paste هم میشه هاا -_-

خب دیگه حالا که راه حل برای مشکلتون پیدا شد،دیگه برین فعالیتو و سفارشو معرفی تونو توی صندوق پیام بفرستین واگرنه قبول نمیکنم=_=

بچه ها ضمنا اینقدر در مورد اینکه کی فعالیتارو میزاری و کی مارو معرفی میکنی نپرسید =_=

تمام اینا تو تایم شهروندان گذاشته میشن و تایم شهروندانم هروقته که من یه دل سیر فعالیت کنم =_=

پس دیگه سوال نپرسید در موردش =_= ممنون ^^

دیگه اینکه لطفا برید تا حد ممکن کامنت دونیای داستانارو پر کنید الخصوص فصل اول وقت جشن.

و در مورد فصل دوم میتونید سوال کنید اما سوالای تکراری نباشه لطفا! 

در پست های جداگانه ای به سوالاتون جواب میدم.

+ کله ی منم خوردنی نیست اقا جان =_= پست میزارم ، داستان میزارم، به من مهلت بدید

ضمن اینکه یه راه بدید من این تنبلی سر آرت زدنو رفع کنم -_- (اگه دارید)

بازم ممنون که هستید <:)

نتایج تحقیقات جدید شهردار روی کیس انیمترانیکس

زر زر های امروز شهردار =|

کسترل بااااشکوههه *^* + از کیس انیمترانیکس چه خبر؟ :|

کردم،بقیه،زندگی،فردیمن ,  ,c , ,ولش ,مشق،آرت،مدرسه،هرچی ,ولش کردم،بقیه،زندگی،فردیمن ,کردم،بقیه،زندگی،فردیمن   ,  c ,c ,که ولش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

oxisabap تهوع pieberhave Mimizreza weesuponu رسانه کوهسرخ eninemdeo کامپیوتر کلیک شبستر آموزش زبان ترکی استانبولی مدادومدار