محل تبلیغات شما

به میبینم ارور بیگانه تشریف خود را بردن!

الان میهن بلاگیا دارن رقص و پایکوبی میکنن. ( خیلی جالبه که خودم میهن بلاگی محسوب نمیشم :|. من فضاییم خو =| )

ولی شخصا با وجود این ارور دوران خیلی سختی بود. مجبور بودم نصفه شب بیدار بمونم و وبو آپ کنم :|

از یه طرفم برای کلاسهای مجازی باید زود بیدار میشدم :| در نتیجه یا اصلا نمیخوابیدم یا بین 1-3 ساعت میخوابیدم :|

و کلا خوابم بهم ریخته بود و سرمم احساس میکردم بزودی منفجر میشه و چند روز بعد خانواده م میان اینجا پست میزارن که :

شهادت شهردار آیه را به مردمان شهر ایشان تسلیت عرض مونوماییم :|»

اما خدا از این لحاظ دوستم داشت و همینطور دوستتون داشت:| و به ارور اردنگی زد و گفت : برو گمشو به بچه هام داری بد میگیری =_=.»

و قوربون خدا بشم اینکارو کرد =| خدایا خدایی چاکریم لایک داری :|

پس بزارین من هم به نوبه ی خودم اول این پست یه رقص و شادی ای بکنم.

( رقص و شادی به نوبه ی شهردار :| پوکر و خسته رقص :/ )

+ در نتیجه به خاطر این قضایا ، من اومدم که آخرین سرگذشتو بزارم و .

*وی به کاغذ های کنارش نگاه میکند* : خب بعد این هم قسمت ویژه براتون تدارک دیدم :/  نمیدونم قراره مسخره باشه یا نه :/ ‌اما ظاهرا قراره که یه

حالت فکت داشته باشه ! =|   فکت هایی از گروه آی سی :|   (شهردار لووووکس :^ )

ببینین من تو عمرم فکت زیاد خوندم :| اما تو عمرم فکت نساختم ! -_- 

برای همین باید بهم وقت و حق بدین ! -_-  ضمن اینکه یه تنبلی مثل من داره آآآآرتتتت میزنه !   (هه هه هه ×_× . )

و بدبختی اینجاس که خیلی یهویی تبلت من حافظه ش پر شده بنابراین آرتم نمیتونم بکشم (:|) 

اینم ظاهرا باس فرصتی بدید تا بفهمم کجاشو باید بشینم خالی کنم؟!؟!؟ (خیلی کار مشکلیه شما نمیفهمید :|)

و هرکیم مشکل داره که :| .

وی اره برقی تو دستشو جلوی چشمان همه تکان میدهد و با تاکید و جدیت میگوید:

او مای وا. -_-  مو شینده ایرو -___- . (ناگهان خری گفت : نانی؟ ×0×» )

بگذریم از چرت و پرت گفتن :|

سرگذشت این بخش: پنی

عجیبه ها =| همه علاقه ی خاصی پیدا کردن به پنی :| 

حیطه مرموز شهردار : مننکهه میدونمم میخوایین بدونین چهه بلایی سرر پنیی اومدد؟!؟!؟ *~*

حیطه پوکر شهردار : خفه بگیر حیطه مرموز :| چرا اینقدر دوست داری همه چیو لو بدی؟ :|

حیطه مرموز شهردار : آخه این بنده خداها الان برن پایین سکته میکنن *~*

حیطه پوکر شهردار : راست میگی :| ولی خب مهم نیست :| هدف منم اینه که برین پایین سکته کنین :|

( بریم که داشته باشیم بد و بیراه های قشنگتونو ! =| بگین خود دانین هااا :| )

حیطه معمول شهردار: بله همونطور که پوکر و مرموز گفتن ، قراره وقتی پایین میرین سکته کنین =/ زیرا قرار نیست اتفاقای جالبیو ببینین =/

حیطه هنتای شهردار: چیشد؟ *~*

حیطه پوکر شهردار : الله اکبر :| این از کجا اومد؟ :| برو بشین سرجات ببینم :|||

حیطه مرموز شهردار: سکته دادنش زیر سوال رفت بیشعورررر، تو چه کردی به این پست ؟! =_=

حیطه معمول شهردار با تاسف سر تکان داده و سپس رو به مردم برمیگردد : هنتای نیست نگران نباشید :|  

حیطه مرموز شهردار :  آدم رباهای این داستان از آدم رباهای داستانای دیگه با کلاس ترن =_=

حیطه پوکر شهردار: چطوره بزاریم دوستان برن پایین؟ :|

حیطه معمول شهردار: رااااست میگه :|  برین پایین :|

نتایج تحقیقات جدید شهردار روی کیس انیمترانیکس

زر زر های امروز شهردار =|

کسترل بااااشکوههه *^* + از کیس انیمترانیکس چه خبر؟ :|

| ,شهردار ,  ,مرموز ,پوکر ,حیطه ,پوکر شهردار ,مرموز شهردار ,رقص و ,*~*حیطه پوکر ,معمول شهردار ,حیطه معمول شهردار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاشقان حسینی ثارالله اخلاق bedgioflexre شهید فهمیده uncrafchenrei مدیران شایسته، سازمان موفق وب لژیون همسفر عاطفه fyosmarwindmont فروشگاه اینترنتی جنس خوب شعبه چهارم فروشگاه نیوشاپ ( مرکز دی وی دی ارزان و توضیع کننده در ایران .. ) دیار من...